Szukaj

Zapraszamy wszystkich pasjonatów, a także zainteresowanych tematem modeli RC, na wyjątkową wystawę pt.: “Wysoka Kultura”.

“Wysoka kultura – wystawa inna niż wszystkie” to ostatnia z czterech inicjatyw kulturalnych, będących częścią projektu “Dobre Nowiny – post covidowa inicjatywa kulturalna”, realizowanego i koordynowanego przez Gminny Ośrodek Kultury Perła w Nowinach, dofinansowanego przez Narodowe Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2021.

Zapraszamy na uroczyste otwarcie wystawy oraz spotkanie z konstruktorami modeli – piątek 29 października, godzina 18:00 – aula – Gminny Ośrodku Kultury Perła w Nowinach – I piętro.

Wystawa otwarta będzie dla zwiedzających również w sobotę, w godzinach 11:00 – 17:00.

Do odwiedzenia wystawy zachęcamy wszystkich pasjonatów ale i osoby całkiem nie związane z tematem, a chcące poznać niezwykły świat latających dzieł sztuki, którymi konstruktorzy w KMS zachwycają się niezmiennie od lat.

Wspólnie z najlepszymi konstruktorami makiet latających RC, zabierzemy Państwa w podróż po duszy pasjonata lotnictwa. Dowiecie się dlaczego z niegasnącą przez lata radością, oddają się wysiłkom do budowania makiet modeli latających, jaką satysfakcję daje szczęśliwy oblot i co się czuje, widząc w powietrzu efekt swojej wieloletniej pracy.

Mamy Państwu do pokazania modele, które w naszej ocenie warte są Waszego czasu i zainteresowania. Może po tej wystawie, obudzą się w Was niespełnione marzenia, a może ciekawość nowego hobby, prowadząca wprost na lotnisko KMS w Kowali?

Zapraszamy w piątek 29 października na otwarcie wystawy oraz w sobotę do indywidualnego zapoznania się z naszymi eksponatami.

 

Jacek Kania – GOK Perła w Nowinach

Piotr Gołacki, Adrian Daleszak – Klub Modelarstwa Sportowego

Poprzednie Jesienne spotkania z ksiażką

Gmina Nowiny © 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja red9.pl

Wersja dla niedowidzących