Szukaj

Trzuskawica Cup to największy turniej piłkarski dla dziewczynek w regionie. Jego pomysł narodził się w 2020 roku z inicjatywy panów Tomasza Wilmana oraz Tomasza Popieli. Na miejsce rozgrywek wybrano niezwykle funkcjonalne obiekty sportowe w Nowinach. Pomysł poparł wójt gminy Sebastian Nowaczkiewicz, a ofertę sponsora tytularnego turniejów przyjęła Trzuskawica.

W rozegranych po raz pierwszy w dniach 19-20 czerwca 2021 r. zawodach Zespół UKS SMS Łódź zwyciężył w Turnieju Piłkarskim Dziewcząt do lat 11 TRZUSKAWICA CUP. W wielkim finale Ligi Mistrzów na stadionie w Nowinach łodzianki pokonały Diamonds Academy z Warszawy 3:1. W meczu o trzecie miejsce Beniaminek Profbud Krosno pokonał UKKS Katowice 3:0.

Organizatorzy: Fundacja ,,Ja Też Mam Marzenia”, Fundacja ,,Magamocni”, Gmina Nowiny składają serdeczne podziękowania sponsorom turnieju: Trzuskawica, Hotel Binkowski, Buskowianka Zdrój, RS ACTIVE, Pufy.pl, Remis Express, Almar-Sport, GKS Zio-Max Nowiny, Korona Kielce oraz jego partnerom: Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego, Świętokrzyscy Sędziowie Piłkarscy Pomagają, Polski Związek Piłki Nożnej, Piłka dla wszystkich i ambasadorom: Sławomir Szmal, Dagmara Grad, Marta Walczak.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z turnieju autorstwa fotoreportera Michała Stańczyka.

Meow Gallery: There was an error while building the gallery. Check your PHP Logs.