Szukaj

Ankieta w celu opracowania „Diagnozy Społeczno-Gospodarczej Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego”
Ankieta trwa od 12.07.2021 r. do 02.08.2021 r.

https://konsultacje.kielce.eu/konsultacje-spoleczne-kof-diagnoza.html

Szanowni Państwo,

Zapraszamy mieszkańców Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego* do wzięcia udziału w ankiecie, która będzie wykorzystana do prac nad dokumentem pod nazwą „Diagnoza Społeczno-Gospodarcza Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego”. Diagnoza ta stanowić będzie bazę wyjściową do opracowania Strategii Rozwoju Ponadlokalnego Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego. Dokument ten przyczyni się do wzmocnienia istniejącej współpracy partnerów KOF i będzie podstawą do wspólnego aplikowania o środki unijne.

https://konsultacje.kielce.eu/konsultacje-spoleczne-kof-diagnoza.html

Państwa głos jest dla nas niezwykle istotny. Poznanie zdania mieszkańców i określenie ich oczekiwań pozwoli nam na wyznaczenie priorytetowych dla rozwoju KOF kierunków działań.

Ankieta jest anonimowa – wszystkie zebrane informacje zostaną wykorzystane wyłącznie do sporządzenia zbiorczych zestawień, a wypełnione przez Państwa ankiety nie będą publicznie udostępniane. Wypełnienie ankiety nie potrwa więcej niż 5 minut.

Dziękujemy za poświęcony czas.

* Kielecki Obszar Funkcjonalny zrzesza 13 gmin Powiatu Kieleckiego tj. Miasto Kielce, Gminę i Miasto Chęciny, Miasto i Gminę Chmielnik, Miasto i Gminę Daleszyce, Gminę Górno, Gminę Masłów, Gminę Miedziana Góra, Miasto i Gminę Morawica, Gminę Piekoszów, Gminę Nowiny, Gminę Strawczyn, Gminę Zagnańsk oraz Miasto i Gminę Pierzchnica.

Poprzednie Puchar Lafarge DLG Cup już w najbliższą sobotę

Gmina Nowiny © 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja red9.pl

Wersja dla niedowidzących