Szukaj

Pierwsze szczepienia wykonano już o godzinie ósmej. – Dziś planujemy zaszczepić 200 osób, które zarejestrowały się za pośrednictwem platformy internetowej, natomiast jutro i pojutrze zapraszamy wszystkich bez rejestracji – zaszczepimy wszystkich, którzy zgłoszą się do nas w godzinach 8 – 18 – zapowiada Marcin Stróżyk, właściciel firmy Transmed.

W dniu 5 maja 2021 otwarto kolejny punkt szczepień populacyjnych. Znajduje się w budynku liceum sportowego przy ulicy Gimnazjalnej 1 w Nowinach. – Zapewniliśmy odrębne wejście do tej części budynku, w której punkt szczepień został zorganizowany. Szczepiący się mogą skorzystać z miejsc do siedzenia, mają zapewnioną przestrzeń do wypełnienia ankiet, mogą skorzystać z toalet – wylicza Kornelia Bem-Kozieł, dyrektor szkoły. – Punkt szczepień został tak zorganizowany, aby zapewnić dystans społeczny i komfort szczepiącym się – podkreśla Marcin Stróżyk.

Szczepienia odbywają się w środy, czwartki i piątki w godz. 8.00 – 18.00 szczepionką Astra Zeneca. Rejestracji można dokonać za pośrednictwem:

– strony internetowej : pacjent.gov.pl

– infolinii: 989,

– bezpośrednio w placówkach obsługujących punkty,

– pod specjalnym numerem telefonu 608 541 020 uruchomionym przez gminę Nowiny dla punktu szczepień w Nowinach.

Szczepiący się mogą skorzystać z parkingu znajdującego się przed szkołą. – Prosimy o nieprzychodzenie wcześniej, niż 10 minut przed wskazaną godziną szczepienia i o zachowanie zasad bezpieczeństwa – mówi Marcin Strożyk – w dniach 6-7 maja 2021 r. zapraszamy wszystkich, zarówno mieszkańców gminy Nowiny, jak i sąsiednich gmin, na szczepienia bez rejestracji – dodaje.

Poprzednie Zanocuj w lesie – zanocuj w Nowinach

Gmina Nowiny © 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja red9.pl

Wersja dla niedowidzących