Szukaj

Uczniowie z Kowali mają powód do zadowolenia. Wokół boiska przy szkole podstawowej zamontowano siatkę na piłkochwyty. Pozwoli ona na zabezpieczenie terenu boiska. Sponsorem jest firma Trzuskawica.

To ogromny komfort i bezpieczeństwo – nie tylko dla grających uczniów, ale także korzystającym z obiektu mieszkańców Kowali. – Nasza szkoła jest świetnie wyposażona, a teren rekreacyjny to prawdziwa perełka. Z placu zabaw, boisk i altany chętnie korzystają w godzinach lekcyjnych korzystają uczniowie, a po południu mieszkańcy – wyjaśnia dyrektor szkoły Anna Łukasiewicz. – Teraz już żadna piłka nie poleci za daleko i nie zgubi się, a gracze zamiast jej szukać skupią się wyłącznie na strzelaniu goli. W imieniu całej społeczności naszej szkoły z całego serca dziękuję za wsparcie Zespołu Placówek Integracyjnych w Kowali firmie Trzuskawica, która regularnie doposaża naszą placówkę i realizuje tu inwestycje ważne dla nas – dodaje.

Poprzednie Pomoc społeczna – działania GOPS w Nowinach

Gmina Nowiny © 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja red9.pl

Wersja dla niedowidzących