Szukaj

Nowiny, dnia 1 września 2021 roku

 

Daję złoto i powiadam:

to złoto co tak się świeci,

niech zostanie przeznaczone

na szkołę dla wszystkich dzieci.

/K. Makuszyński/

 

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Dyrektorzy, Pedagodzy, Pracownicy Oświaty

U progu nowego roku szkolnego, obejmuję myślą Wszystkich, dla których jest bliski i ważny rozwój edukacji.

Pełni wakacyjnej energii, z naładowanymi akumulatorami, spotykamy się w szkolnych ławkach. Niektórzy z przejęciem i nieśmiałością po raz pierwszy, a inni już stęsknieni za koleżankami i kolegami, a przede wszystkim za swoimi nauczycielami.

Podejmujemy ważną próbę nauki stacjonarnej, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego w trakcie pandemii koronawirusa COVID-19. Proszę Was wszystkich o odpowiedzialną postawę.

Życzę dobrego zdrowia, sukcesów i jak najlepszych wyników w nauce. Zachęcam także do rozwijania swoich pasji i zainteresowań wykorzystując potencjał kadry i infrastruktury naszej gminy.

Drodzy Uczniowie, jesteście przyszłością naszej gminy i Polski. Wkrótce to Wy będziecie wyznaczać kierunki na przyszłość.

Drodzy Rodzice, stanowicie bardzo ważne ogniwo w szkolnej społeczności. Bądźcie dumni ze swoich pociech – naszych nowińskich pereł i proszę, angażujcie się w życie i rozwój szkoły. Państwa opinie i uwagi są dla mnie zawsze bardzo istotne.

Drodzy Dyrektorzy, Pedagodzy, Pracownicy Oświaty, wchodzicie w nowy rok szkolny z podwójną odpowiedzialnością, za rozwój i szczególne w dobie pandemii – bezpieczeństwo Uczniów i Kadry. Zawsze możecie na mnie liczyć. Dołożę wszelkich starań, aby jakość placówek oświatowych stale się podnosiła. Życzę wspaniałych efektów w pracy, których wyznacznikiem będą wyniki uczniów, rozwój zawodowy, kolejne stopnie awansu. Życzę satysfakcji w pełnieniu edukacyjnej misji.

Dobrego Roku Szkolnego 2021/22!

Sebastian Nowaczkiewicz

Wójt Gminy Nowiny

Poprzednie Inwestycje w gminie Nowiny

Gmina Nowiny © 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja red9.pl

Wersja dla niedowidzących