Szukaj
Szukaj

Znamy listę uczestników zakwalifikowanych do I Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Lat ’80, ’90 i ’00 “Dobra Nuta” – Nowiny 2021!

Już 27 listopada w auli Gminnego Ośrodka Kultury zmierzą się młodsi i starsi artyści, którzy będą rywalizować w czterech kategoriach wiekowych, według roku urodzenia: 2014 – 2011, 2010 – 2008, 2007 – 2005, 2004 – 2002.

– Celem konkursu jest prezentacja umiejętności wokalnych młodych ludzi, a wśród nich poszukiwanie osób szczególnie uzdolnionych – mówi Jacek Kania, dyrektor Ośrodka. – Chcemy również zwrócić uwagę na dorobek muzyczny lat 80-tych, 90-tych, i dwutysięcznych, tak inny od współczesnej muzyki – dodaje.

Eliminacje będą trwały przez cały dzień w godz. 9.30 – 16.45. Zwycięzców poznamy podczas koncertu finałowego, który rozpocznie się o godzinie 18.00 

Lista uczestników:

I KATEGORIA:

  1. Gryga Natan
  2. Jakób Amelia
  3. Kaleta Liliana
  4. Barnaś Antonina
  5. Nićka Amelia
  6. Bzymek Alicja
  7. Ryńczuk Weronika
  8. Smoczyńska Oliwia
  9. Zasada Aleksandra
  10. Winiarska Michalina
  11. Stępień Oliwia
  12. Zawadzka Pola
  13. Wijas Emilia
  14. Kiczor Klaudia
  15. Lisowska Maja
  16. Swaczyj Tola
  17. Kramek Oliwia
  18. Grudzień Lilianna
  19. Kmiecik Julia
  20. Grojec Karolina
  21. Sornat Weronika
  22. Robak Filip 

II KATEGORIA:

  1. Oklek Emilia
  2. Łach Bartosz
  3. Patro Kornelia
  4. Chwastowska Eliza
  5. Juchniewicz Aleksandra
  6. Kowalczyk Michał
  7. Głodek Emilia
  8. Muczko Antonina
  9. Wojcieszyńska Maja
  10. Stolarska Agata
  11. Pyzik Oliwia
  12. Boruń Bartłomiej
  13. Skiba Lena
  14. Stolarczyk Natalia
  15. Gazda Natalia
  16. Jakubiec Elena
  17. Niemczyk Sara
  18. Gulc Natalia

III KATEGORIA:

  1. Kwartet SAMI
  2. Brzeziński Karol
  3. Siedlecka Alicja
  4. Kowalska Marika
  5. Sechman Julia
  6. Łacka Klaudia
  7. Błachowicz Julia
  8. Pluskota Weronika
  9. Wierzbicka Anna
  10. Rocka Julia
  11. Kulbicka Zofia
  12. Chruściel Julia
  13. Kwartet – ZPO Szkoła Podstawowa w Kozłowie.
  14. Baran Zofia
  15. Bobowicz Katarzyna
  16. Basiak Wiktoria
  17. Kostrzewa Hanna
  18. Sikora Lena

IV KATEGORIA:

  1. Olchawa Laura
  2. DUET – Tylek Kamila, Gnot Wiktoria
  3. Grzybowska Michalina
  4. Kędzia Aleksandra
  5. Piątkowski Szymon
  6. Lasota Sylwia
  7. DUET – Świat Kinga, Korban Jakub
  8. Juryś Oskar
  9. Król Gabriela
  10. Karpińska Karolina
  11. Chudzicki Bartosz
  12. Stępień Martyna
  13. Papaj Gabriela
  14. Frey Małgorzata

 

 

Poprzednie Zapraszamy na szczepienia

Gmina Nowiny © 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja red9.pl

Wersja dla niedowidzących