Szukaj

Bieg dla Europy 2021 to wydarzenie dla wszystkich – nawet tych, którzy na co dzień nie uprawiają sportu.

Dołącz do nas!

Weź udział w „Biegu dla Europy” 30 maja 2021 r. o godz. 13.00 na stadionie w Nowinach. Zarejestruj się, wysyłając maila na adres: redakcja@nowiny.com.pl. Po otrzymaniu maila zwrotnego z numerem startowym do samodzielnego wydrukowania wystarczy przypiąć go do koszulki i rozpocząć wyzwanie!
Pamiętaj, aby podzielić się z nami swoimi wynikami w mediach społecznościowych. Podczas wyzwania zrób selfie z widocznym numerem startowym i wrzuć je na swój profil razem z hashtagami #biegdlaeuropy2021.
Na uczestników czekają nagrody: osoby, które ukończą wyzwanie, otrzymają pakiet w postaci pamiątkowego medalu, komina sportowego oraz gadżety promocyjne Unii Europejskiej.

Biegi odbędą się w trzech grupach:
– przedszkolaki i uczniowie edukacji wczesnoszkolnej – bieg po murawie
– klasy 4-8 – dystans 400 metrów;
– od 15. r. ż. – dystans 1600 metrów.

Dlaczego Bieg dla „Europy”?

Bieg dla Europy 2021 zwraca uwagę na bieżące wyzwania stojące przed Unią Europejską. Celem wydarzenia jest informowanie o działaniach podejmowanych przez Unię Europejską, jak również rozmowa o jej przyszłości. Impreza biegowa jest współorganizowana z Przedstawicielstwem Komisji Europejskiej w Polsce.

Świętuj z nami Dzień Dziecka!

Wszystko wskazuje na to, że będzie to pierwszy weekend od ponad roku, w którym będziemy mogli się wspólnie bawić bez ograniczeń związanych z COVID-19. Na najmłodszych czekają zatem niespodzianki – animacje, pokazy artystów i mnóstwo zabawy.

Poprzednie Włodzimierz Lubański patronem Liceum Sportowego

Gmina Nowiny © 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja red9.pl

Wersja dla niedowidzących