Szukaj

Opis firmy

Report Abuse

MIDAS

Warning: Undefined array key "featured_badge" in /home/virtualki/206076/wp-content/plugins/directorist/includes/model/SingleListing.php on line 573

MIDAS

MIDAS Małgorzata Wesołowska

MIDAS to niemal 30 letnie doświadczenie w prowadzeniu nowoczesnego przedsiębiorstwa. Opieramy się na innowacjach i nowoczesności w realizacji celów. Stawiamy na ludzi - ich , ich pomysły, wizjonerstwo, wiedza i kreatywność w działaniu jest naszym fundamentem.

„My nie idziemy drogą, my ją wytyczamy”

Skupiamy się na nieustannym rozwoju dążąc do poszerzania naszego asortymentu, oraz zasięgu działania. Dziesiątki patentów, certyfikatów, praw ochronnych, to rzeczywisty potencjał firmy.

Kierując się zasadą poszukiwania nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań, firma MIDAS zaprojektowała i wprowadziła na rynek wiele innowacyjnych produktów. Nasze portfolio to niezliczona ilość produktów wprowadzonych na rynek przez niemal 30 lat, m. in.:

 • Listwy i profile wykończeniowe
  Szeroki przekrój profili podłogowych w postaci listew przypodłogowych, progowych, kątowników i rurek schodowych oraz profili specjalistycznych.
 • Mozaiki szklane, marmurowe, naturalne
  EXCLUSIVE DESIGN to marka stworzona z myślą o kreowaniu oryginalnych produktów do dekoracji i aranżacji wnętrz. To połączenie klasycznej elegancji z nowoczesnym i kreatywnym design’em.
 • Architektura Przestrzeni Obiektowej
  Systemy Informacji Wizualnej dla Inwestycji - Tablice informacyjne, tabliczki przydrzwiowe, systemy informacji kierunkowej, w tym zewnętrzne – parkingowe
 • Ogrody
  Aranżacje dla Twojego Domu i Ogrodu, oazy spokoju w aranżacji ogrodowej: podesty tarasowe, lampy ogrodowe, oświetlenie…

Informacje o autorze

Oskar Dobrowolski

Member since 2 lata ago
 • o.dobrowolski@nowiny.com.pl
View Profile
Poprzednie LEPOLAM WICHROWSCY SPÓŁKA JAWNA

Gmina Nowiny © 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja red9.pl

Wersja dla niedowidzących