Szukaj

Pokonali wspólnie ponad 25 km, choć pogoda zachęcała raczej do pozostania w domu. Choć upał dawał się wszystkim we znaki, z radosnymi minami dotarli do świetlicy w Szewcach.

W sobotę, 19 czerwca spod basenu Perła kilkudziesięciu rowerzystów wyruszyło na wspólną wycieczkę. Trasa wiodła przez Nowiny, Białogon, Górki Szczukowskie, Podzamcze Piekoszowskie, Jaworznię, a skończyła się w Szewcach, gdzie tradycyjnie uczestnicy rajdy posilili się kiełbaską z grilla i nieco odpoczęli przed powrotem do domu.

Od wiosny do jesieni

Przypominamy, że trwa wyzwanie rowerowe. Wystarczy od 21 marca do 21 września musicie przemierzyć minimum 400 km – na rowerze, biegając, z kijami nordic walking, a nawet na hulajnodze czy rolkach – jak tylko zechcecie.
Wszyscy, którzy do 15 sierpnia zapiszą się na wydarzenie wysyłając zgłoszenie na adres mailowy: rajdrowerowy@nowiny.com.pl z podaniem imienia, nazwiska, adresu korespondencyjnego, danych kontaktowych i ROZMIARU KOSZULKI, jaki noszą zostaną zwolnieni z opłaty wpisowej (20 zł).

Pamiętajcie, ze musicie spełnić dwa warunki:
– w okresie pomiędzy 21 marca a 21 września 2021 r. przejedź łącznie minimum 400 km na rowerze, przy czym co najmniej 150 pokonanych kilometrów musi zostać przebyte na terenie gminy Nowiny;
– potwierdzenie przebytego dystansu (zrzuty ekranu z aplikacji do zliczania przebytych kilometrów oraz minimum dwa zdjęcia uczestnika z realizacji wydarzenia na terenie gminy Nowiny) należy przesłać na adres mailowy: rajdrowerowy@nowiny.com.pl w terminie do 21 września 2021 r.
 odbierz medal i nagrodę za realizację wyzwania.

Podczas trwania wydarzenia przeprowadzone zostaną dodatkowe konkursy:
 „Najwięcej kilometrów”: trzy osoby z udokumentowaną największą ilością przebytych kilometrów otrzymają dodatkowe nagrody ufundowane przez sponsorów,
 „Relacja z rajdu”: spośród osób, które prześlą na adres mailowy: rajdyrowerowe@nowiny.com.pl w terminie do 21 września 2021 r. relację z odbytych rajdów w dowolnej technice (np. opis, relacja fotograficzna, film wideo) zostaną wyłonieni zwycięzcy (I, II, III miejsce) w dwóch kategoriach wiekowych: do 15 r. ż i powyżej 15 r. ż., którzy otrzymają dodatkowe nagrody ufundowane przez sponsorów.

Poprzednie Nowy radny złożył ślubowanie

Gmina Nowiny © 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja red9.pl

Wersja dla niedowidzących