Szukaj

Gmina Nowiny zajęła trzecie miejsce w IX edycji Powiatowego Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu w Kielcach. Zwycięzcą turnieju została drużyna strażaków z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach. Drugie miejsce zajęła drużyna z Urzędu Gminy w Zagnańsku.

Pod koniec października odbyła się IX edycja Powiatowego Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu w Kielcach. 11 drużyn o zwycięstwo walczyło w hali sportowej w Zagnańsku. W siatkówkę zagrali urzędnicy, strażacy, policjanci, przedstawiciele VII LO w Kielcach oraz Starostwa Powiatowego w Kielcach.
– Gratuluję naszym zawodnikom oraz wszystkim uczestnikom turnieju, a przede wszystkim zwycięzcom turnieju. Dziękuję również organizatorom turnieju za miłe przyjęcie – mówi wicewójt Łukasz Barwinek, który towarzyszył nowińskim zawodnikom podczas turnieju.

Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwali sędziowie: Karolina Pokusa, Karol Majda i Paweł Wrzoskiewicz (sędzia główny).

Wydarzenie zorganizowało Starostwo Powiatowe w Kielcach przy współpracy z Urzędem Gminy w Zagnańsku oraz Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Zagnańsku. 

fot.: Starostwo Powiatowe w Kielcach

Poprzednie Wyrazy współczucia

Gmina Nowiny © 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja red9.pl

Wersja dla niedowidzących