Szukaj

Zajmujesz się sztuką ludową, folklorem, rękodziełem lub produktami spożywczymi? Zgłoś swój udział w wydarzeniu – „Opowieść jako żywa…”, podczas którego wystawcy prezentują swoje wyroby, pielęgnując lokalną tożsamość i kultywyjąc tradycje. Termin składania zgłoszeń do 11 sierpnia 2023 za pomocą formularza.

 

Organizatorami wydarzenia są: Starostwo Powiatowe w Kielcach, gmina Bieliny i Nowa Słupia. Zgłoszenie udziału należy przesłać droga mailową na adres: krzyzanowska.w@powiat.kielce.pl w terminie do 11 sierpnia 2023 r. Liczy się data otrzymania zgłoszenia. Organizator przydziela miejsce ze stoiskiem; nie przydziela namiotów, stolików, krzeseł i dostępu do energii elektrycznej i wody.

Do godziny 9.00 w dniu imprezy ustala się wjazd na teren imprezy. Samochody wystawców muszą opuścić teren imprezy do godz. 10.00 – parking w Hucie Szklanej (wyjątek stanowią wystawcy, którzy otrzymają specjalnie pozwolenia). Wystawcy zobowiązani są do prowadzenia stoiska do godz. 17.00.
Informacje w przedmiotowej sprawie można uzyskać pod nr tel. 41 200 15 91/92 od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-14.30 E-mail: krzyzanowska.w@powiat.kielce.pl

III widowisko plenerowe nawiązujące do życiorysu księcia Jeremiego Wiśniowieckiego odbędzie się 20 sierpnia na Świętym Krzyżu.

Poprzednie XXIII Powiatowego Przeglądu Zespołów Folklorystycznych i Solistów w Chmielniku

Gmina Nowiny © 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja red9.pl

Wersja dla niedowidzących