Szukaj

Dnia 10.12.2022 r. w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Nowinach odbyło się organizowana przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowinach Spotkanie Wigilijne dla osób samotnych. W związku z obostrzeniami związanymi z Covid-19 przez ostanie dwa lata nie można było organizować takich spotkań.  

Spotkanie rozpoczęto życzeniami od Wójta Gminy Nowiny Sebastiana Nowaczkiewicza oraz zaproszonych gości. Księża z Parafii pw. Chrystusa Odkupiciela w Nowinach ks. Józef Kubicza oraz Parafii św. Teresy od Dzieciątka Jezus z dzielnicy Słowik-Markowizna ks. Jerzy Piwowarczyk odmówili modlitwę. Wszyscy zebrani połamali się opłatkiem, złożyli sobie życzenia i zasiedli do wieczerzy wigilijnej. Śpiewano kolędy i pastorałki, wraz z akompaniamentem zespołu pani Agaty Strzeszkowskiej.

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Marcin Król wraz z współpracownikami pragnie podziękować za tak liczne przybycie wszystkim zaproszonym gościom oraz życzyć zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

Poprzednie Zimowe utrzymanie dróg

Gmina Nowiny © 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja red9.pl

Wersja dla niedowidzących