Szukaj

Komisariat Policji w Chęcinach zyskał nowy samochód dla swoich działań.  Ich zakup został dofinansowany przez gminy Nowiny, Chęciny i Piekoszów. Hybrydowa Toyota Corolla Kombi już jeździ po gminnych i powiatowych drogach.

Inspektor Tomasz Śliwiński, komendant miejski policji podkreśla, że dzięki otrzymanemu wsparciu funkcjonariusze mają nowoczesny, niezawodny sprzęt. – Jest to ogromne wsparcie. Jak wszyscy wiemy, sprzęt starzeje się, pojazdy się zużywają. Nasze działania, zwłaszcza w okresie pandemii, wymagają większego zaangażowania służb. To choćby konieczność dokonywania kontroli osób przebywających na kwarantannie – wyjaśnia. Do podziękowań dołączył aspirant Arkadiusz Nowak, komendant Komisariatu w Chęcinach. – Jest to niezbędne narzędzie naszej codziennej pracy, chciałbym serdecznie podziękować za okazane wsparcie – mówił podczas spotkania, jakie odbyło się 3 lutego w Komisariacie w Chęcinach.

– Cieszę się, że gmina Nowiny mogła wesprzeć  Policję. Rozumiemy potrzeby Policji, wiem, jak ważne jest wyposażenie funkcjonariuszy w odpowiedni sprzęt. Jestem przekonany, że dzięki przekazanemu samochodowi poprawi się komfort pracy policjantów, ale przede wszystkim bezpieczeństwo mieszkańców – podkreśla wójt Sebastian Nowaczkiewicz.

Marta Sowińska

 

Poprzednie SPOTKANIE INFORMACYJNE W SPRAWIE DOFINANSOWANIA

Gmina Nowiny © 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja red9.pl

Wersja dla niedowidzących