Szukaj

W sobotę, 12 sierpnia odbędzie się V edycja Rajdu Rowerowego Szlakiem Brygady Świętokrzyskiej NSZ. Trasa powiatu kieleckiego tradycyjnie poprowadzi z Zagnańska do Lasocina.

 

Uczestnicy rowerowego wydarzenia w powiecie kieleckim pokonają ok 50 km. Wyruszą o godzinie 9:00 z parkingu przy pomniku przyrody Dąb Bartek (gmina Zagnańsk) i przejadą przez: Jasiów – Kołomań – Wzgórza Kołomańskie (Skalna Górka) – Mniów – Borki – Grzymałków – Kuźniaki – Dobrzeszów – Sarbice – Mnin – Lasocin.

 

Uczestnicy rajdu otrzymają: posiłek i wodę na trasie, opiekę ratownika medycznego, transport powrotny wraz z rowerami z Lasocina do Zagnańska. Rajd zakończy się na Placu Nad Stawkiem przy wspólnej biesiadowanie przy ognisku. Uczestnictwo w rajdzie jest bezpłatne.

Formularz zgłoszeniowy należy przesłać do dnia 9 sierpnia na adres: milewicz.p@powiat.kielce.pl . Formularz i regulamin do pobrania: https://www.powiat.kielce.pl/starostwo/aktualnosci/Ruszaja-zapisy-na-Jubileuszowy-Rajd-Rowerowy-Szlakiem-Brygady-Swietokrzyskiej-NSZ/idn:11649

 

Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objął Wicepremier – Minister Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak.

 

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU

Poprzednie Szanowni Mieszkańcy Gminy Nowiny

Gmina Nowiny © 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja red9.pl

Wersja dla niedowidzących