Szukaj

Poetka Lidia Jędrocha i wójt Sebastian Nowaczkiewicz zostali uhonorowani tytułami „Osobowość Roku” w plebiscycie Echa Dnia za rok 2019. Uroczysta gala odbyła się w ogrodzie Domu Środowisk Twórczych Pałacu Tomasza Zielińskiego w Kielcach.

To mieszkańcy powiatu i województwa swoimi głosami decydują, kto zasłużył na tytuł osobowości roku. Są one przyznawane w kategoriach: Kultura, Działalność społeczna i charytatywna, Biznes oraz Polityka, samorządność i społeczność lokalna. Spośród trójek laureatów z największymi liczbami głosów w każdej kategorii kapituła wyłania Osobowość Roku 2019

Mieszkańcy naszej gminy: Lidia Jędrocha i Sebastian Nowaczkieiwcz, zostali wyróżnieni za swoje działania w roku 2019. Pani Lidia Jędrocha została „Osobowością Roku” w powiecie kieleckim w kategorii Kultura, natomiast Sebastian Nowaczkiewicz – w kategorii Polityka, samorządność i społeczność lokalna.

Ze względu na epidemię koronawirusa w ubiegłym roku uroczysta gala nie mogła się odbyć, dlatego w tym roku w ogrodzie Domu Środowisk Twórczych Pałacu Tomasza Zielińskiego w Kielcach uhonorowani zostali laureaci edycji 2019 i 2020. W imieniu wójta Sebastiana Nowaczkiewicza nagrodę odebrał jego zastępca Łukasz Barwinek.

fot.: Echo dnia

 

Poprzednie Przetarg na usunięcie odpadów ogłoszony

Gmina Nowiny © 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja red9.pl

Wersja dla niedowidzących