Szukaj

Dźwięki marszu Mendelsona przywołały wspomnienia sprzed pięćdziesięciu lat, gdy ślubowali sobie miłość i wierność…

29 kwietnia 2021 r. w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Nowinach odbyła się wyjątkowa uroczystość – jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. Wręczenia pamiątkowych medali za długoletnie pożycie małżeńskie przyznawanych przez prezydenta RP dokonali przedstawiciele Urzędu Gminy: wójt Sebastian Nowaczkiewicz i kierownik USC Anita Dziwoń.

Choć w niecodziennych okolicznościach, z zachowaniem dystansu społecznego i przy ograniczonej liczbie gości – pary wyznały sobie miłość tak, jak przed kilkudziesięciu laty. – Dziś miałem zaszczyt uczestniczyć w jubileuszu pożycia małżeńskiego par z gminy Nowiny – to jedna z najpiękniejszych chwil w byciu wójtem. Drodzy Jubilaci – raz jeszcze składam Wam serdeczne życzenia samych cudownych chwil na dalszej, wspólnej drodze życia. Dużo miłości – mówi wójt Sebastian Nowaczkiewicz.

Swój jubileusz 50-lecia obchodzili: Bożena i Jan Bernaccy, Henryka i Tadeusz Derszniakowie, Danuta i Zdzisław Domańscy, Wiesława i Tadeusz Janusowie, Irena i Ryszard Kasprzykowie, Anna i Stanisław Łuszczek, Halina i Jan Piechota, Henryka i Tadeusz Pyczek, Barbara i Władysław Sikorscy, a jubileusz 60-lecia pożycia małżeńskiego: Elżbieta i Józef Wierzbiccy, Helena i Roman Zygadło.

Serdecznie gratulujemy!

Poprzednie Reprezentacja Słowacji gościła w Nowinach

Gmina Nowiny © 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja red9.pl

Wersja dla niedowidzących