Szukaj

Już po raz drugi gmina Nowiny została zwycięzcą Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Nowiny. Poprzednio miało to miejsce przed pandemia COVID-19, w 2019 r.

26 listopada na hali sportowej w Nowinach spotkało się sześć drużyn z tereny gminy Nowiny, by zmierzyć się w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Nowiny. Przedstawiciele firm Kaskop, Anadent, Cemet, Dukt Trzuskawica oraz gmina Nowiny rywalizowali w dwóch grupach. – Turniej został rozegrany już po raz czwarty. Idea rozegrania kilku meczów piłki siatkowej zrodziła się wśród mieszkańców gminy, którzy na co dzień, regularnie trenują w Nowinach – mówi wójt Sebastian Nowaczkiewicz.

W półfinale gmina Nowiny zmierzyła się z zespołem Anadent (2:0), a Trzuskawica z Kaskopem (0:2). Emocjonujący finał o pierwsze miejsce pomiędzy gminą Nowiny a Kaskopem rozstrzygnął się dopiero w trzecim secie na korzyść gminy Nowiny, a  Kaskop końcowo zajął drugie miejsce. Trzecie miejsce, po walce z zespołem Trzuskawicy, zajęła drużyna Anadent.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy.