Szukaj

Szanowni Państwo,

Informujemy, że Przychodnia Nowiny SPZOZ nie ma możliwości rejestracji Pacjentów na szczepienia przeciw COVID-19 na terminy kwietniowe i późniejsze, ponieważ grafik szczepień na II kwartał nie został udostępniony przez Ministerstwo Zdrowia. Jednocześnie informujemy, że wszystkie terminy do końca marca 2021 r. zostały już zarezerwowane dla Pacjentów w wieku 80+. Przychodnia wznowi rejestrację natychmiast po uwolnieniu kolejnych terminów szczepień, o czym Państwa niezwłocznie poinformujemy.

Zgodnie z komunikatem  NFZ z dnia 22 stycznia z godz. 8.00 informujemy o:
– możliwości zgłoszenia chęci szczepienia na infolinii 989, z której konsultant, w przypadku braku wolnych terminów, oddzwoni do pacjenta, jeśli pojawią się nowe dawki szczepionki i nowe terminy szczepień,
– możliwości wypełnienia formularza dla pacjentów dostępnego na stronie https://szczepimysie.pacjent.gov.pl/ Każda osoba, która wypełni formularz zostanie telefonicznie poinformowana o możliwości rejestracji na konkretny termin szczepienia.
– możliwości rejestracji na szczepienie przeciw COVID-19 za pośrednictwem SMS. Żeby zapisać się na szczepienie wyślij wiadomość o treści “SZCZEPIMY SIE” na numer 664 908 556.

Michał Piast
dyrektor Przychodni Nowiny SPZOZ

Jak się zarejestrować: https://www.gov.pl/web/szczepimysie/rejestracja

Poprzednie Dotacje na start dla młodych

Gmina Nowiny © 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja red9.pl

Wersja dla niedowidzących