Szukaj

Spotkanie przedsiębiorców i przedsiębiorczyń z terenu gminy Nowiny było doskonałą okazją do rozmów, networkingu i wsłuchania się w potrzeby biznesu. W tym roku z przedsiębiorcami znów spotkali się eksperci, naukowcy, doradcy biznesowi. Na forum Biznesu gościliśmy Krzysztofa Hetmana, ministra rozwoju i technologii. W swoim wystąpieniu minister podkreślił zmianę jaka dokonała się w ostatnich miesiącach w podejściu do przedsiębiorców oraz o szansach na rozwój jaka rysuje się w perspektywie możliwości uzyskania wsparcia w ramach KPO. Była to pierwsza wizyta ministra rządu w historii gminy Nowiny.

Na Forum Biznesu i Przedsiębiorczości byli m.in. również dr Adam Jarubas, europoseł, Michał Skotnicki, wicewojewoda świętokrzyski, Henryk Milcarz, wiceprzewodniczący sejmiku województwa świętokrzyskiego, Piotr Żołądek, dyrektor ARiMR w Kielcach, Grzegorz Gałuszka, radny sejmiku.

Forum było okazją do spotkań, rozmów oraz wysłuchania ciekawych prelekcji dotyczących realizacji inwestycji i możliwości szukania wsparcia finansowego, optymalizacji podatkowych czy inwestowania w OZE.

Spotkania z przedsiębiorcami organizowane są w Gmina Nowiny od 2015 roku, od ubiegłego roku mają formułę forum, współorganizowanego z Radiem Rekord i Politechniką Świętokrzyską w Kielcach.

 

Galeria zdjęć:

https://swietokrzyskie.cozadzien.pl/kielce/forum-biznesu-i-przedsiebiorczosci-w-nowinach-galeria/73191

 

https://swietokrzyskie.cozadzien.pl/kielce/forum-biznesu-i-przedsiebiorczosci-w-nowinach/73181

 

Poprzednie Forum Biznesu i Przedsiębiorczości, 22 marca 2024 r.

Gmina Nowiny © 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja red9.pl

Wersja dla niedowidzących