Szukaj

Z usług fizjoterapeuty korzystam dość często. Jestem biegaczką amatorką i wiem, że regeneracja jest bardzo ważna, czasem też po prostu miewam kontuzje, z których ekspresowo leczy mnie Michał Kusiński. Od pewnego czasu do Michała dołączyła Magdalena Bromblik. I tak razem tworzą Fizjo Estetic, którego siedziba mieści się w Nowinach przy ulicy Perłowej 1. O tym, jak ważne jest korzystanie z usług fizjoterapeuty i co jeszcze oferuje Fizjo Estetic rozmawiam z nimi obojgiem.

Michale, od wielu lat jesteś masażystą piłkarzy GKS Nowiny. Powiedz, skąd zrodził się pomysł  skierowania oferty do szerszego grona odbiorców ?

Michał Kusiński: Swoje pierwsze kroki stawiałem jako masażysta GKS Nowiny, pomagając młodym piłkarzom podczas meczów. Chęć niesienia pomocy, wsparcia i inwestowania w ową młodzież w osiągnięciach sportowych była i wciąż jest dla mnie bardzo istotna. Dlatego, gdy zarząd GKS Nowiny zaproponował mi pracę dla Fizjo Estetic, gdzie dochód przeznaczany jest właśnie na szkolenie młodzieży, nie wahałem się ani chwili.

Do kogo kierujecie swoją ofertę?

Michał Kusiński: Dziś naszą ofertę kierujemy do szerokiego grona odbiorców, nie tylko osób aktywnych fizycznie ale także osób po przebytych chorobach układu nerwowego jak np. udarach. Wśród oferty znajdziemy także zabiegi medycyny estetycznej dedykowane w szczególności dla pań, pozwalające zniwelować oznaki starzenia, zlikwidować cellulit czy nawet ujędrnić biust.

Z jakich dobroczynnych zabiegów mogą korzystać pacjenci którzy się do was zgłaszają?

Michał Kusiński: Nasi pacjenci mają do wyboru szeroki wachlarz zabiegów, jednak najnowocześniejszą technologią w fizjoterapii jest terapia ENF, dostępna w naszym gabinecie. Urządzenie to jest niezwykle pomocne w postawieniu obiektywnej analizy stanu pacjenta oraz bezpośredniej możliwości podjęcia skutecznego postępowania leczniczego. To diagnostyka i terapia w jednym, dlatego jest postrzegana jako przełomowa technologia. Jego niewątpliwą zaletą jest niezwykłe działanie regeneracyjne tkanek, pozwalające na zachowanie energetycznej równowagi organizmu.

Gdzie można Was znaleźć?

Magdalena Bromblik: Nasza aktualna siedziba mieści się w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Nowinach. Pracujemy od godziny ósmej, natomiast godziny naszej pracy są elastyczne i staramy się dopasować do pacjenta. W naszym zespole pracują wyłącznie fizjoterapeuci z wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy cztery stanowiska pracy wraz z salą gimnastyczną pozwalającą na ćwiczenia rehabilitacyjne. Więcej informacji na temat zabiegów czy tez umówienia wizyty, można uzyskać dzwonią do nas pod numer telefonu 577265051 bądź odwiedzając nas osobiście.

Wśród waszych stałych pacjentów można spotkać wiele znanych osób, nie tylko sportowców ?

Magdalena Bromblik: Jednym z naszych pacjentów jest Mateusz Grabda – trener reprezentacji Polski U19 w piłce siatkowej, która w tym roku zdobyła mistrzostwo świata. Wraz z Mateuszem z naszych zabiegów korzysta jego żona Małgorzata, piosenkarka disco polo znana pod pseudonimem Camasutra. Wśród kolejnych pacjentów mamy Natalię Jach – piłkarkę ręczną Korony Handball czy też podwójną Mistrzynie Świata w Grapplingu, wielokrotną Mistrzyni Polski w Jiu-Jitsu – Adriannę Wojarską. Z naszych regenerujących zabiegów korzysta także Igor Dziąg zawodnik kieleckiego klubu Copacabana, Mistrz Polski w Jiu-jitsu, czy też Dagmara Grad grająca w reprezentacji Polski piłki nożnej. Naszym pacjentem jest również Jacek Zieliński, trenujący niegdyś piłkę siatkową w klubie Effector Kielce.

Dziękuję za rozmowę.

Marta Sowińska

 

Poprzednie Bolechowiczanie ćwiczyli z mistrzem Zespołu Śląsk

Gmina Nowiny © 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja red9.pl

Wersja dla niedowidzących