Szukaj

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach serdecznie zaprasza na wydarzenie plenerowe pn. „Eko Kino”, które odbędzie się w Kielcach na Placu Artystów w dniu 11 września 2023 roku w godz. 11.00-17.00.

Podczas wydarzenia prezentowane będą filmy promujące właściwe postawy ekologiczne w zakresie ochrony przyrody, a także współpracę pomiędzy Rządem RP, Ministerstwem Klimatu i Środowiska, Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie i Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach w zakresie wdrażania programu „Czyste powietrze”, a także innych programów wspólnie wdrażanych.

W ramach wydarzenia Doradcy Energetyczni oraz pracownicy Funduszu organizować będą konkursy dla wszystkich grup wiekowych dotyczące ochrony powietrza, odnawialnych źródeł energii i szeroko pojętej ekologii. Nagrodami w konkursie będą sadzonki drzew, które będą miały wpływ na poprawę jakości powietrza, a także zwrócą uwagę mieszkańców województwa świętokrzyskiego na konieczność troski o ekosystem.

Nowiny
Poprzednie UWAGA !

Gmina Nowiny © 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja red9.pl

Wersja dla niedowidzących