Szukaj

Wszystkie trzy roczniki Gminnego Klubu Sportowego “Nowińska Akademia Futsalu” rozgrywały mecze kontrolne w miniony weekend 26-27 marca 2022 roku.

TURNIEJ ROCZNIKA 2012!

Orliki młodsze z rocznika 2012 trenera Michała Ziernika rozegrały turniej na sztucznym boisku w Nowinach. Wystąpiły w nim: Orlęta Kielce, Cracovia Zryw Skroniów, Piast Chęciny, Nowińska Akademia Futsalu 1, Nowińska Akademia Futsalu 2

Ponad 50 chłopców i 1 dziewczynka brało udział w ciekawym turnieju organizowanym przez GKS NAF. Drużyny z Nowin zaprezentowały się z bardzo dobrej strony, realizując założone cele i doskonaląc elementy techniczne, motoryczne poznane na treningu.

MECZE KONTROLNE ŻAKÓW I SKRZATÓW Z BRAIN & BODY CHMIELNIK

Drużyna żaków starszych z rocznika 2013/14 trenera Damiana Kozłowskiego i Szymona Ubożaka pojechała na mecz kontrolny do Braiin & Body Chmielnik. Jak podkreślają trenerzy mecz był bardzo wyrównany i emocjonujący. Elementy poznane na treningu były realizowane w meczu. Był to pierwszy mecz na boisku trawiastym rozgrywany przez żaków tej wiosny. 

Najmłodsza grupa skrzatów 2015/16 Nowińskiej Akademii Futsalu trenerów Sebastiana Dobrodzieja i Damiana Litwina zmierzyła się w Nowinach z Brain & Body Chmielnik. Chłopcy rozgrywają swoje pierwsze mecze, poznają rówieśników, kształtują się mentalnie w pojedynkach z innymi przeciwnikami.

Przed chłopcami i dziewczynkami  GKS Nowińska Akademia Futsalu bardzo intensywna wiosna pełna meczów i  turniejów z rówieśnikami z innych klubów.

Michał Ziernik

Gminny Klub Sportowy Nowińska Akademia Futsalu

 

Poprzednie Podsumowanie weekendu GKS Zio-Max Nowiny

Gmina Nowiny © 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja red9.pl

Wersja dla niedowidzących