Szukaj
Szukaj
Home Wydarzenia ORSZAKOWY CHALLENGE KOLĘDOWY

Data

sty 06 2021 - lut 02 2021
Expired!

ORSZAKOWY CHALLENGE KOLĘDOWY

Orszakowy Challenge Kolędowy jest inicjatywą, która łączy ludzi w tradycji śpiewania kolęd. W czasie Covid19, używając mediów społecznościowych, połączymy całą Polskę łańcuszkiem pięknych kolęd. Zachęcamy wszystkich, aby nagrali filmik z rodzinnego śpiewania jednej z wybranych kolęd lub pastorałek i nominowali kolejne osoby do wyzwania.
W nagraniu powinny wystąpić minimum dwie osoby, ale zachęcamy, aby występowały całe rodziny, parafie, szkoły i inne dowolne grupy. W związku z Covid19 film może zostać nagrany poprzez komunikację internetową (np. Zoom, Skype), gdzie na różnych ekranach osoby wspólnie zaśpiewają. Sposób wykonania jest dowolny i liczymy na kreatywność uczestników Challenge’u (inscenizacja, rekwizyty, stroje, itp.). Film musi jednak nawiązywać do tradycji i obrzędów chrześcijańskich, idei miłości, pokoju i dobra.
Nagranie nie powinno być dłuższe niż 5 minut, a kolęda musi być wykonana przez osoby występujące w filmiku. Uczestnik musi posiadać pełne prawa autorskie do ścieżki dźwiękowej, której używa. W razie potrzeby instrumentalną wersję kolęd można pobrać za darmo na stronie orszak.org w wysokiej jakości dźwięku. Na końcu każdego filmu wykonawcy nominują kolejną grupę osób do nagrania kolędy.

Nagranie umieszczamy na swoim profilu dowolnego medium społecznościowego (Facebook, Twitter, Instagram). Konieczne jest oznaczenie go hashtagiem #KoledujmyRazem w opisie lub tytule filmiku. Jeśli chcecie, by Wasza kolęda została opublikowana na profilu gminy, wyślijcie ją nam na adres redakcja@nowiny.com.pl lub za pośrednictwem profilu gminy na Facebooku. Zabawa trwa do 2 lutego 2021 r.

Gmina Nowiny © 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja red9.pl

Wersja dla niedowidzących