Przejdź do treści A- A+ Reset Wersja tekstowa Wysoki kontrast Pełna wersja

Przydatne linki

Polecamy

Gmina Sitkówka-Nowiny

Gmina
Sitkówka-Nowiny

Szukaj w serwisie:
07-09-2016

Kluby Sportowe

Gmina Sitkówka-Nowiny aktywnie wspiera kluby sportowe, organizacje i stowarzyszenia działające na tym terenie.

Dzięki dobrej współpracy władz gminnych z różnymi podmiotami gmina  jest organizatorem wielu imprez sportowych odbywających się na terenie zarówno zewnętrznych obiektów sportowych jak i na  hali sportowej  w Zespole Szkół Ponadpodstawowych czy na basenie „PERŁA” w Nowinach. Wszystkie te wydarzenia cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem i odnoszą duży sukces dzięki ciężkiej pracy organizatorów, trenerów i zawodników.
W ostatnich latach gościliśmy liczne zespoły piłki nożnej w różnych kategoriach wiekowych, piłki siatkowej, zawodników sumo, zawodników grających w tenisa stołowego, szachistów, dzieci zmagające się w zawodach pływackich czy wędkarskich. Odbywają się tu także  cyklicznie rozgrywki dla osób niepełnosprawnych, a także wyścigi, rajdy rowerowe i zawody motocrossowe.
Działają tu czynnie trzy kluby sportowe: Gminny Klub Sportowy „FUTSAL NOWINY”, Gminny Klub Sportowy „NOWINY” oraz Uczniowski Klub Sportowy „FUKUTENJIN”, GKS „Nowińska Akademia Futsalu”. Kluby te dynamicznie się rozwijają dzięki ciężkiej pracy zawodników i trenerów, a także dzięki wsparciu władz Gminy.
Zapraszamy do współpracy dzieci, młodzież i dorosłych, wszystkich chętnych do pracy i współzawodnictwa. Przygotowaliśmy szeroką ofertę rekreacyjno-sportową w dobrze przygotowanych obiektach sportowych.  Uprawianie sportu jest  dobrym sposobem na aktywne spędzenie czasu wolnego, pomaga w prawidłowym i zdrowym  rozwoju młodych obywateli, a także kształtuje prospołeczny styl życia oparty na zasadach „fair play”.

Kluby Sportowe:

GKS Futsal Nowiny  GKS Nowiny
   
   
 
UKS „FUKUTENJIN” z Kowali Klub Karate Kyokushin „Chikara” 
   
   

 

 

 

 GKS „ Nowińska Akademia Futsalu”

Kalendarz

Gmina
Sitkówka-Nowiny


Projekt i realizacja: RED9.pl