Szukaj
Szukaj

Korona Biznes Klub

W 2019 r. nasz gmina została ambasadorem projektu Korona Biznes Klub.

Korona Biznes Klub poprzez szeroko rozumiany marketing sportowy wspiera przedsiębiorców. Klub zrzesza firmy z różnych branż, ułatwiając im nawiązywanie relacji biznesowych z podmiotami z całej Polski. Korona Biznes Klub to inicjatywa wzajemnych relacji, to spotkania, wspólnie wypita kawa, śniadanie biznesowe,  integracja w gronie przedsiębiorców, co sprzyja nawiązywaniu kontaktów, rozmowie o wspólnych inwestycjach, poszukiwaniu partnerów i potencjalnych klientów.

– Od wielu lat prowadzimy aktywne działania na rzecz promocji sportu, zwłaszcza wśród najmłodszych. Rozbudowujemy infrastrukturę sportową, finansujemy zajęcia pozalekcyjne, umożliwiamy trenowanie bezpłatnie wielu dyscyplin sportowych. Równie ważni są dla nas przedsiębiorcy. To w naszej gminie płacą oni najniższe podatki w powiecie kieleckim, mogą również korzystać z dodatkowych ulg i wsparcia – mówi wójt gminy Sebastian Nowaczkiewicz. – Bycie ambasadorem marek Korona Biznes Klub i Korona Kielce daje wyjątkową możliwość połączenia obu tych dziedzin. Chcemy, by nasi przedsiębiorcy rozwijali się, by ich działalność była dostrzegana na szeroką skalę. Przynależność do Korona Biznes Klub daje takie możliwości – podkreśla.

 

Dołącz do Korona Biznes Klub

Korona Biznes Klub to inicjatywa wzajemnych relacji, to spotkania, wspólnie wypita kawa, śniadanie biznesowe, integracja w gronie przedsiębiorców, co sprzyja nawiązywaniu kontaktów, rozmowie o wspólnych inwestycjach, poszukiwaniu partnerów i potencjalnych klientów.

W Partnerskich Klubach Biznesu  mówimy wspólnym językiem, wspieramy Wasze firmy w rozwoju  organizując otwarte i zamknięte spotkania w całej Polsce.

Otwarte spotkania to inicjatywa w szczególności dedykowana dla nowych firm, które chcą poznać projekt  Korona Biznes Klub. Na otwartych spotkaniach goszczą również nasi Klubowicze, odwiedzają nas także członkowie zaprzyjaźnionych klubów z całej Polski.

Chcesz poznać Korona Biznes Klub, chcesz poznać firmy, które współtworzą nasze środowisko, zapisz się na najbliższe spotkanie. Przyjdź, posłuchaj, wypijmy wspólną kawę i przekonaj się co możemy wnieść pozytywnego w Twój Biznes.

To tylko, kawa, a smak długofalowej współpracy pozostanie na długo.

 

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

Umówmy się na spotkanie i porozmawiajmy o tym, czego potrzebuje Twoja Firma.

 

Kontakt Korona Biznes Klub:

Karolina Cybulska

Tel. +48 697 774 468

karolina.cybulska@korona-kielce.pl

 

www.korona-kielce.pl

www.facebook.com/koronabiznesklub/

http://korona-kielce.pl/korona-biznes-klub/

Gmina Nowiny © 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja red9.pl

Wersja dla niedowidzących