Przejdź do treści A- A+ Reset Wersja tekstowa Wysoki kontrast Pełna wersja

Przydatne linki

Polecamy

Gmina Sitkówka-Nowiny

Gmina
Sitkówka-Nowiny

Szukaj w serwisie:
22-08-2016

Miniaturka

Miniaturka

 

 

 

Klub „Miniaturka” – działa przy Gminnym Ośrodku Kultury „Perła” w Nowinach

 

Klub prowadzi działalność w poszczególnych kierunkach:

  • Organizowanie czasu wolnego dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Sitkówka-Nowiny poprzez zajęcia wychowawcze – gry i zabawy dydaktyczne, ruchowe, gry stolikowe,  zabawy plastyczne, muzyczne, zajęcia czytelnicze, radio, filmy na DVD, telewizja.
  • Prowadzenie różnych form wakacyjnych i feryjnych zajęć dla dzieci i młodzieży z terenu  gminy pozostającej z różnych powodów w miejscu zamieszkania. Dużym zainteresowaniem  cieszą się wycieczki  krajoznawczo-turystyczne, kuligi, turnieje sportowe, zajęcia plastyczne, rajdy piesze po gminie, organizowane  konkursy  z różnych dziedzin sztuki, koła zainteresowań, korzystanie z bezpłatnych kąpieli na basenie „Perła”, oraz ogniska integracyjne dla dzieci i młodzieży.
  • Współpraca z Klubem Seniora ma na celu wsparcie i aktywizacja osób starszych m.in. poprzez sport promujący zdrowy i higieniczny tryb życia – bezpłatna nauka chodzenia z kijkami Nordic Walking – Aktywnie spędzaj czas ! Działalność Klubu Seniora – zajęcia prowadzone przez instruktorów  skierowane do osób starszych, mające na celu aktywizację i organizowanie czasu wolnego, wspieranie rozwoju talentów muzycznych, plastycznych także naszych dorosłych mieszkańców.
  • Współorganizacja integracyjnych festynów i imprez okolicznościowych, uroczystości   poprzez wykonanie oprawy plastycznej sceny, tematyki konkursów oraz prawidłowego przebiegu wydarzeń na imprezach.
  • Współpraca z placówkami kulturalnymi z naszych sąsiednich gmin, oraz Klubami Seniora działającymi na terenie miasta i gmin sąsiednich. 

 

Godziny otwarcia klubu „Miniaturka” działającym przy GOK „Perła” znajdziesz tutaj...

 

Kalendarz

Gmina
Sitkówka-Nowiny


Projekt i realizacja: RED9.pl