Przejdź do treści A- A+ Reset Wersja tekstowa Wysoki kontrast Pełna wersja

Przydatne linki

Polecamy

Gmina Sitkówka-Nowiny

Gmina
Sitkówka-Nowiny

Szukaj w serwisie:
25-01-2018

UWAGA KONKURS!

Gmina Sitkówka-Nowiny przystąpiła do konkursu promującego płatności bezgotówkowe w urzędach. Wystarczy dokonać jak najwięcej płatności bezgotówkowych na rzecz gminy, aby zdobyć cenne nagrody dla szkół.

Celem konkursu jest wspieranie wizerunku urzędu jako miejsca udostępniającego nowoczesne formy płatności. Konkurs realizowany będzie w okresie od stycznia 2018 roku do marca 2018 roku. Wyłonienie zwycięzców nastąpi w pierwszej połowie kwietnia 2018 roku.

W konkursie mogą wziąć udział wszystkie urzędy, które nie akceptowały płatności bezgotówkowych wykonywanych za pomocą terminali POS oraz WebPOS Paybynet przed dniem 1 kwietnia 2017 roku  (z wyjątkiem jednostek biorących udział w Pilocie Programu) oraz do dnia 31 grudnia 2017 roku. podpisały umowy w ramach Programu.

Zwycięskie urzędy zostaną wyłonione na podstawie porównania wskaźnika udziału płatności bezgotówkowych zrealizowanych w terminalach POS i WebPOS Paybynet w ogólnej liczbie wykonanych transakcji na rzecz urzędu (gotówkowych i bezgotówkowych) w czasie trwania konkursu. Dla pierwszych pięciu jednostek z najlepszym wynikiem przewidziane zostały cenne nagrody. Zwycięzcy będą mogli wybrać jeden z sześciu proponowanych zestawów nagród, które zostaną przekazane wskazanym instytucjom edukacyjnym na terenie danej gminy czy powiatu.

Co mogą zrobić mieszkańcy naszej gminy?

Wystarczy, aby w okresie od 1 stycznia do 31 marca 2018 r. jak najwięcej osób z terenu gminy Sitkówka-Nowiny dokonało zapłaty podatków i wszelkich opłat na rzecz gminy przy użyciu terminala - czy to w kasie Urzędu Gminy Sitkówka-Nowiny czy też u sołtysa.

A jest o co walczyć, bo nagrodami w konkursie są pakiety dla szkół, w  których znajdują się m.in. laptop, komputer,  elektryczna deskorolka, drukarka 3D czy trójokularowy mikroskop.

Przez cały czas trwania konkursu można dokonywać płatności kartą w terminalu w Urzędzie Gminy, będą one dostępne w określone dni także u sołtysów, o czym będziemy infromować Państwa na bieżąco.

– W lipcu tego roku uruchomiliśmy płatności bezgotówkowe w Urzędzie i u sołtysów, opłat można dokonywać także za pomocą telefonu w aplikacji BLIK – wyjaśnia wójt gminy Sitkówka-Nowiny Sebastian Nowaczkiewicz. – To niezwykle przydatne udogodnienie, dlatego serdecznie zachęcam wszystkich mieszkańców, aby włączyli się do konkursu, nie tylko dla zdobycia cennych nagród, ale i po prostu dla własnej wygody – podkreśla wójt.

 

 

Kalendarz

Gmina
Sitkówka-Nowiny


Projekt i realizacja: RED9.pl