Przejdź do treści A- A+ Reset Wersja tekstowa Wysoki kontrast Pełna wersja

Przydatne linki

Polecamy

Gmina Sitkówka-Nowiny

Gmina
Sitkówka-Nowiny

Szukaj w serwisie:
25-01-2018

Nagroda dla GOK „PERŁA”

Szanowni Państwo! Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, iż 18 stycznia br. Gminny Ośrodek Kultury PERŁA w Nowinach odebrał nagrodę w XV edycji konkursu „Pomóżmy dzieciom spędzić szczęśliwie wakacje” organizowanego przez Wojewódzką Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Kielcach.

W konkursie nagradzane są „lokalne społeczności za przygotowanie najbardziej efektywnej formy spędzania wolnego czasu dla dzieci szczególnie z małych miejscowości, które nie wyjeżdżają na wakacje, lecz często pomagają rodzicom w pracach polowych lub pozostają bez opieki. Nagrody przyznawane są na podstawie przeprowadzonych kontroli i nadesłanych prac uczestników”.

Pierwsze miejsce w tegorocznej edycji konkursu zajęło Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach, drugie Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnicy, trzecie Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej Gowarczów. Wyróżnienie trafiło do Gminnego Ośrodka Kultury „Perła” w Nowinach.

Nagrody wręczali: Marszałek Województwa Świętokrzyskiego Adam Jarubas, Wicewojewoda Świętokrzyski Andrzej Bętkowski, insp. Artur Bielecki Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach, okręgowy inspektor pracy Janusz Czyż, Zastępca Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach kom. Tomasz Janik.

W imieniu dyrektora GOK Perła w Nowinach p. Jacka Kani, nagrodę odebrała kierownik ds. kultury p. Edyta Bobryk, a towarzyszyły jej panie z Klubu Miniaturka oraz Świetlicy w Nowinach: p. Jolanta Pyk i p. Magdalena Świąder

Kalendarz

Gmina
Sitkówka-Nowiny


Projekt i realizacja: RED9.pl