Przejdź do treści A- A+ Reset Wersja tekstowa Wysoki kontrast Pełna wersja

Przydatne linki

Polecamy

Gmina Sitkówka-Nowiny

Gmina
Sitkówka-Nowiny

Szukaj w serwisie:
21-11-2017

Dzień Pracownika Socjalnego

21 listopada obchodzony jest Dzień Pracownika Socjalnego

Z tej okazji wójt gminy Sebastian Nowaczkiewicz wraz ze swoim zastępcą Łukaszem Barwinkiem odwiedzili pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, by złożyć im życzenia.

Na co dzień niewidoczni – to oni wyciągają pomocną dłoń, kiedy jesteśmy w potrzebie. Wspierają, pomagają, troszczą się. W imieniu Gminy i Państwa otaczają opieką najbardziej potrzebujących. Ich praca jest niezwykle trudna i nie do przecenienia. Z tej okazji życzymy wszystkim Pracownikom Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej wszelkiej pomyślności i spełnienia marzeń. Obyście czerpali jak najwięcej satysfakcji z codziennych kontaktów z ludźmi i wykonywanej przez Was pracy. Dziękujemy za Waszą wrażliwość i wyrozumiałość, za zaangażowanie i wielkie serce w realizowaniu działań na rzecz osób potrzebujących pomocy i wsparcia. Dziękujemy, że jesteście.

Dzień Pracownika Socjalnego to polskie święto obchodzone 21 listopada od 1990 roku na mocy ustawy o pomocy społecznej z dnia 29 listopada 1990. Dzień ten upamiętnia historyczne spotkanie w miejscowości Charzykowy w 1989 r., w którym uczestniczyli: ówczesny minister pracy i polityki socjalnej Jacek Kuroń oraz pracownicy pomocy społecznej szczebla wojewódzkiego.

Kalendarz

Gmina
Sitkówka-Nowiny


Projekt i realizacja: RED9.pl