Przejdź do treści A- A+ Reset Wersja tekstowa Wysoki kontrast Pełna wersja

Przydatne linki

Polecamy

Gmina Sitkówka-Nowiny

Gmina
Sitkówka-Nowiny

Szukaj w serwisie:
20-08-2016

Bezdomne zwierzęta

Informacja dotycząca umów sterylizacji, kastracji, znakowania oraz wyłapywania bezpańskich zwierząt w 2017 roku

Referat Infrastruktury, Inwestycji, Nieruchomości i Ochrony Środowiska informuje, że w 2017 r. Gmina Sitkówka-Nowiny podpisała umowę na wyłapywanie bezpańskich zwierząt z terenu Gminy Sitkówka-Nowiny z firmą JUKO Sp. z o.o. ul. Piłsudskiego 54/40 z siedzibą w Zawierciu, prowadzącą Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Bolesławiu.

Zgłoszenia w sprawie bezpańskich zwierząt z terenu Gminy Sitkówka-Nowiny przyjmowane są od poniedziałku do piątku pod nr tel.: 41 347-50-77, 41 347-50-73 w godzinach pracy Urzędu Gminy oraz  w nagłych wypadkach w dni wolne i święta przez Posterunek Policji w Nowinach pod nr tel.: 41 349 36 83 oraz 112.
 
Zabiegi sterylizacji, kastracji oraz znakowania zwierząt, których właścicielami są mieszkańcy Gminy Sitkówka-Nowiny w 2017 r. wykonuje Gabinet Weterynaryjny PANDA Jarosław Szymański, Kielce, ul. Dewońska 2a, nr tel.: 41 369-95-69. Zgłoszenia w sprawie sterylizacji, kastracji oraz znakowania zwierząt przyjmowane są od poniedziałku do piątku w siedzibie Urzędu Gminy Sitkówka-Nowiny w godzinach pracy Urzędu (odpowiednie druki dostępne na stronie internetowej oraz w siedzibie Urzędu).

                               

Nasza Gmina w 2016 r. posiada zawartą umowę na obsługę weterynaryjną Gminy w zakresie wykonywania usług wyłapywania bezdomnych zwierząt, w szczególności psów, z terenu Gminy Sitkówka-Nowiny i zapewnienia im podstawowej opieki weterynaryjnej wraz z zapewnieniem miejsca tymczasowego przebywania do czasu adopcji zwierzęcia lub umieszczenia go w schroniska dla bezdomnych zwierząt z Gabinetem Weterynaryjnym „MEDWET"

ul. Berberysowa 34 w Kielcach.

                                

OGŁOSZENIE O STERYLIZACJI  I KASTRACJI PSÓW I KOTÓW 2016 

Informujemy, że na terenie Gminy Sitkówka-Nowiny nadal trwa akcja sterylizacji i kastracji psów i kotów oraz trwałego znakowania psów mikroczipami.

Właściciele psów i kotów, którzy są zainteresowani wykonaniem zabiegów u swoich pupili, proszeni są o  zgłaszanie zamiaru wykonania takiego zabiegu do Urzędu Gminy Sitkówka-Nowiny.

Druki zgłoszeń do wydrukowania znajdują się tutaj:

Psy – ZGŁOSZENIE ZAMIARU STERYLIZACJI LUB KASTRACJI PSA

Koty – ZGŁOSZENIE ZAMIARU STERYLIZACJI LUB KASTRACJI KOTA

Czipowanie – ZGŁOSZENIE ZAMIARU CZIPOWANIA

Wyrejestrowanie psa – DRUK WYREJESTROWANIA PSA

Wszystkie zabiegi wykonuje  

Gabinet Weterynaryjny PANDA Jarosław Szymański ul. Dewońska 2a Kielce, Tel. 41 369-95-69.

 

Dodatkowe informacje można uzyskać w Referacie Infrastruktury, Inwestycji, Nieruchomości i Ochrony Środowiska 
(pok. 33 tel. 041 347-50-77) 

                               

BEZDOMNE ZWIERZĘTA

Nasza Gmina posiada zawartą umowę na obsługę weterynaryjną Gminy w zakresie wykonywania usług wyłapywania bezdomnych zwierząt, w szczególności psów, z terenu Gminy Sitkówka-Nowiny i zapewnienia im podstawowej opieki weterynaryjnej wraz z zapewnieniem miejsca tymczasowego przebywania do czasu adopcji zwierzęcia lub umieszczenia go w schroniska dla bezdomnych zwierząt z Gabinetem Weterynaryjnym „MEDWET” ul. Berberysowa 34 w Kielcach.

Zgłoszenia należy kierować w czasie pracy Urzędu tj. w poniedziałek w godzinach od 800–1600, oraz od wtorku do piątku w godzinach od 715–1515 pod nr tel. 41 347-50-77 lub 41 347-50-73 lub osobiście w Referacie Infrastruktury, Inwestycji, Nieruchomości i Ochrony Środowiska natomiast poza godzinami pracy Urzędu oraz dni wolne od pracy zgłoszenia należy kierować na Posterunek Policji w Sitkówce-Nowinach.

Kalendarz

Gmina
Sitkówka-Nowiny


Projekt i realizacja: RED9.pl